Exekuce srážkami ze mzdy 2017

387 Kč
Exekuce srážkami ze mzdy
Autor: 
Breburda Jan
ISBN: 
978-80-7554-065-2
EAN: 
9788075540652
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 430 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
ANAG
Vydání: 
5.
Rok vydání: 
2017
Počet stran: 
448
Poznámka: 

Vychází v únoru 2017

Nezbytná příručka v každé knihovně mzdové účtárny či exekučního úřadu.


Srozumitelné a pro každého pochopitelné vysvětlení problematiky exekucí

Velmi přehledná, systematická, srozumitelným jazykem psaná publikace vymezuje provádění srážek ze mzdy přímo na základě ustanovení zákona, na základě uzavřené dohody o srážkách ze mzdy nebo na základě vedené exekuce srážkami ze mzdy.

Zahrnuje rovněž problematiku provádění srážek z jiných příjmů, podrobně rozebírá standardní změnu plátce mzdy z důvodu ukončení pracovního poměru i nestandardní změnu plátce mzdy z důvodu delší pracovní neschopnosti, zabývá se otázkou exekuce vedené na několik plátců mzdy zároveň a dotýká se rovněž tématu insolvence. Poskytuje tak komplexní pohled na problematiku srážek ze mzdy zaměstnance. Obsahuje více než 100 podrobných příkladů, názorných schémat či přehledných tabulek.


Podrobně řeší srážky z daňového bonusu

Nové vydání pro rok 2017 přináší navíc samostatnou kapitolu, jež se komplexně věnuje problematice postižení měsíčních daňových bonusů či přeplatku z ročního zúčtování daně prostřednictvím exekuce srážkami ze mzdy, nebo na základě specifické exekuce přikázáním jiné peněžité pohledávky, anebo v rámci insolvenčního řízení.


Další novinky tohoto vydání

Samozřejmostí nového vydání je aktualizace výpočtu výše srážek, zapracování dílčích legislativních změn a upozornění na případnou novou související judikaturu.