Abeceda diabetu

208 Kč
Abeceda diabetu
Autor: 
Lebl Jan
Autor: 
Šumník Zdeněk
Autor: 
kolektiv
Podnázev: 
Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc
ISBN: 
9788073454388
Dostupnost: 
vyprodáno
Obvyklá cena: 245 Kč
Sleva: 
15%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Maxdorf
Vydání: 
4.
Rok vydání: 
2015
Počet stran: 
286
Formát: 
128x200 mm

Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití nových inzulínů i novým přístupům k edukaci dětí a dospělých. Všechny každodenní zkušenosti a nejmodernější postupy se autoři snažili vložit do této rozšířené knížky, jejímž hlavním mottem je: Staňte se expertem na léčbu vlastního diabetu.

Lékaři dnes dokáží každému dítěti i dospělému člověku s diabetem a jeho rodině podat pomocnou ruku, vysvětlit principy léčby a vybrat nejvhodnější léčebné postupy. Člověk s diabetem však může potřebám svého těla porozumět nejlépe sám. Pokud se rozhodne zvládnout každodenní rutinu, pochopit všechny taje léčby svého diabetu a stát se partnerem v léčbě svému lékaři, dokáže žít stejně plnohodnotný a naplněný život jako člověk bez diabetu.
Věříme, že tato knížka pomůže v nelehkém každodenním úsilí o úspěšné léčení nejen lidem s diabetem, ale i jejich lékařům.