České dějiny (Petr Čornej)

1,168 Kč
České dějiny (Petr Čornej)
České dějiny (Petr Čornej)
Autor: 
Čornej Petr
ISBN: 
978-80-7462-096-6
Dostupnost: 
vyprodáno
Obvyklá cena: 1298 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
JOTA
Vydání: 
1.
Rok vydání: 
2012
Počet stran: 
176
Poznámka: 

Poslední kus za zvýhodněnou cenu. Kniha je nová, zabalená ve folii.

Historie českých zemí v textech, ilustracích, dokumentech a fotografiích.

Klíčovými okamžiky naší historie od příchodu Slovanů po současnost vás provede unikátní publikace renomovaného autora a historika Petra Čorneje.

V knize se účelně propojuje nový, neotřelý pohled na české dějiny v politických souvislostech s atraktivní formální podobou a bohatou obrazovou přílohou. Fakta a události autor popisuje svěžím jazykem a předkládá je způsobem srozumitelným i laickému čtenáři.
Kromě unikátního propojení historických okolností v návaznosti na jejich politický kontext je kniha výjimečná bohatým obrazovým materiálem, který čítá přes 400 fotografií a reprodukcí.

Skutečný bonus pro milovníky historie pak tvoří 34 význačných dokumentů uložených spolu s publikací v dárkovém boxu. Čtenář tak dostává jedinečnou možnost prohlédnout si a doslova „osahat“ listiny, jejichž význam byl pro české země klíčový, či se dotknout záznamů dobových událostí, a přenést se tak do časů našich předků.

• Klíčové okamžiky naší historie od příchodu Slovanů po současnost.
• Exklusivní provedení české historie.
• Nový, neotřelý pohled na české dějiny v politických souvislostech s atraktivní formální podobou a bohatou obrazovou přílohou.
• Mnoho stran přiložených historických dokumentů, jejichž prostřednictvím se tvořily naše dějiny.