Civilní a trestní odpovědnost sportovců za sportovní úrazy

4,950 Kč
Civilní a trestní odpovědnost sportovců za sportovní úrazy
Autor: 
Králík Michal
ISBN: 
978-80-7502-127-4
EAN: 
9788075021274
Dostupnost: 
6 dní
Obvyklá cena: 5500 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Leges
Rok vydání: 
2016
Počet stran: 
1488

Pro zájemce o tzv. sportovní právo připravilo nakladatelství Leges exkluzivní vydání mimořádně rozsáhlého rukopisu věnovaného civilní a trestní odpovědnosti sportovců za sportovní úrazy, jenž mapuje její předpoklady a podmínky v celém historickém kontextu do současnosti.

Knihu si lze zakoupit výhradně v Nakladatelství Leges, není dostupná v distribuční síti, a to prostřednictvím našeho e-shopu a zároveň závazným prohlášením zaslaným na adresu chci@knihyleges.cz.

Oproti vydanému svazku civilní odpovědnosti, který obsahuje část v podobě tištěné a část v podobě elektronické, tato kniha představuje kompletní tištěné vydání a jistě se stane pro každého čtenáře ozdobou jeho knihovny.

Výběrem tématu, hloubkou zpracování, šíří a rozsahem informací a komparativně-analytickým zpracováním monografie představuje zcela mimořádnou publikaci, která v tuzemských ani zahraničních poměrech nemá obdobu a představuje výsledek téměř dvacetiletého zájmu autora, soudce Nejvyššího soudu České republiky, o tzv. sportovní právo.