Hlasy ptáků + CD

Hlasy ptáků + CD
-10 %
Běžná cena s DPH 545 Kč 491 Kč 446 Kč bez DPH
Skladem 1ks
Osobně v prodejně:úterý 31. května 2022Přepravní společností:středa 1. června 2022
Kód0451980PNChocholáčková JozefaZáruka24 měsícůEAN9788074965012
Publikace s CD Hlasy ptáků umožní seznámení dětí s hlasy našich nejběžnějších druhů ptáků, zpestří vyučovací hodiny, podpoří pozitivní vztah k přírodě a zvířecí říši a bude Vám nápomocná při výchovně vzdělávací činnosti - ať už při hrách, edukačních aktivitách nebo pohybových a relaxačních cvičení. Je to didaktická pomůcka pro děti předškolního věku, ale i mladšího školního věku.
Jedinečná publikace tohoto druhu zahrnuje zajímavé informace o jednotlivých ptácích žijících v České republice, množství aktivit, her s metodickými pokyny, reálné fotografie a kresby obrysů daných druhů ptáků a 22 zvukových nahrávek hlasů vybraných druhů ptáků, které nahrál nejvýznamnější specialista na nahrávání zvukových projevů ptáků a jiných zvířat pan Ing. Pavel Pelz, CSc., který byl čestným členem České společnosti ornitologické.
Publikace je určena zejména pedagogům mateřských škol a pedagogům 1. stupně ZŠ. Využijí ji i rodiče, vychovatelé, nebo studenti středních, vyšších odborných a vysokých škol, kteří se připravují na práci s dětmi předškolního a školního věku.
AutorChocholáčková Jozefa
Počet Stran108
Rok vydání2022
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies