Homeopatie a sport

200 Kč
Homeopatie a sport
ISBN: 
978-80-247-4545-9
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 239 Kč
Sleva: 
15%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Grada
Vydání: 
1.
Edice: 
Zdraví a životní styl
Rok vydání: 
2013
Počet stran: 
152

První kniha tohoto zaměření na českém trhu podává v neobvyklé šíři velmi praktické informace o možnostech využití homeopatie ve sportovní medicíně. Autorka, zkušená homeopatka a lektorka homeopatických kurzů, v textu uvádí ověřené klinické návody pro homeopatickou léčbu běžných potíží, věnuje se také sportovním úrazům a poúrazové rekonvalescenci a neopomíjí ani duchovní kontext léčby a výživu sportovce. Díky této komplexní příručce získá čtenář přehled o tom, jak během rekreačního i vrcholového sportování pracovat s homeopatickými léky, komunikovat se svým tělem a získat tak nenahraditelnou zpětnou vazbu a zdroj pozitivního zdraví. Kniha je určena rodičům, trenérům sportujících dětí, fyzioterapeutům a psychologům, všem sportujícím lidem.

Recenze

Vážení čtenáři, dostává se vám do rukou nejen ojedinělá publikace přibližující možnosti homeopatie na poli sportovní medicíny a rehabilitace, ale také kniha s hlubokým filozofickým podtextem. Najdete v ní informace o funkci lidského organismu na makroskopické, mikroskopické a psychosomatické úrovni. Věřím, že v ní naleznete spoustu užitečných rad, jako já, ačkoliv už se zabývám homeopatií dvacet let… děkuji za ni.

MUDr. Kateřina Formánková, pediatr, homeopat

Jednotlivé kapitoly jsou ve stejném duchu jako velice populární homeopatické přednášky MUDr. Ilony Ludvíkové – mají logické a přehledné řazení. Systém je připraven na rychlou orientaci. Kvality této vyčerpávající příručky určitě ocení odborníci ve sportovní medicíně a fyzioterapii, ale neměla by chybět ani v knihovnách praktických lékařů a pediatrů. Sportovci a především rodiče malých sportovních talentů zoufale hledají šetrnou alternativu v prevenci a terapii běžných nemocí. Tato příručka usnadní přístup širší veřejnosti k homeopatické léčbě běžných potíží a můžeme předpokládat, že bude i motivací pro lékaře a zdravotníky ke vzdělávání se v klinické homeopatii.

MUDr. Eva Kettmannová, alergolog, imunolog, homeopat