Investování na kapitálových trzích

1,168 Kč
Investování na kapitálových trzích
Autor: 
Veselá Jitka
Podnázev: 
3. vydání
ISBN: 
978-80-7598-212-4
EAN: 
9788075982124
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 1298 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Wolters Kluwer (ASPI)
Vydání: 
3.
Rok vydání: 
2019
Počet stran: 
952

Kniha nahlíží na problematiku kapitálových trhů velmi komplexně a z mnoha úhlů pohledu. Obecnými aspekty kapitálových trhů počínaje, přes konkrétní témata investičních instrumentů, valuačních metod, principů dílčích analýz a teorií, funkcí jednotlivých tržních účastníků, typy investičních obchodů a poskytovaných investičních služeb či praktickým využitím statistických nástrojů a metod určených pro vědecké i profesionální zkoumání konče.

Třetí přepracované a rozšířené vydání v rámci širšího okruhu odborné veřejnosti již renomované odborné knižní publikace velmi dobře slouží nejen jako jeden z hlavních zdrojů výuky odborných kurzů zaměřených na investování, kapitálové trhy či burzovní obchody na magisterských stupních ekonomických vysokých škol, ale díky své srozumitelnosti a praktičnosti také laickým čtenářům, kteří se o téma kapitálových trhů teprve začínají zajímat.

Z recenze Ing. Pavla Žiláka, Ph.D.

Kniha původně představující učební pomůcku pro kurzy přednášené na pražské VŠE tento svůj prvoplánový účel významně přerostla. Na straně jedné svou vysokou odborností a na straně druhé svou srozumitelností a čtivým jazykem. Je vhodná pro odborníky i méně odborně erudované čtenáře mající o danou problematiku zájem.

Z recenze prof. Ing. Jaroslava Daňhela, CSc.