Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své Ferrari

194 Kč
Juliánova cesta aneb Putování s Mnichem, který prodal své Ferrari
Autor: 
Sharma Robin S.
ISBN: 
978-80-87067-78-9
Dostupnost: 
5 dní
Obvyklá cena: 229 Kč
Sleva: 
15%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Rybka Publishers
Vydání: 
1.
Rok vydání: 
2010
Počet stran: 
224

Recenze knihkupectví Serius:
Kniha navazuje na předchozí dílo tohoto autora „Mnich, který prodal své ferrari“. Je to poutavě napsaná duchovní knížka, která čtenáře nutí, aby přemýšlel o svém životě a svých hodnotách. Přiměje k zamyšlení, co ve svém životě ponechat a co změnit.

Anotace nakladatele
V knize autora světoznámého bestselleru Mnich, který prodal své ferrari se opět setkáváme se svérázným a moudrým duchovním učitelem a mnichem Juliánem Mantlem, jenž nás tentokrát provází po cestě k sebeprobuzení, kterou sám prošel během svého pobytu v Indii u skupiny himálajských mnichů. JULIÁNOVA CESTA přináší odpovědi na životně důležité otázky, které si klade každý z nás, kdo je ochoten vykročit na cestu k sebepoznání a naplnění svého osudu.

Julián Mantle vstupuje do života Dara Sandersona, muže středního věku, který, ačkoli má na první pohled vše, co si lze přát, je vnitřně hluboce nešťastný a nenaplněný. Díky setkání s mnichem se vydává na šestiměsíční odyseu za nalezením autentického já a rozvinutím svých nevyužitých sil a vnitřního potenciálu.

Tato kniha nám ukazuje, jak se naučit proměňovat touhy svého srdce ve skutečnost a začít žít životem, k němuž jsme předurčeni. Prostřednictvím názorných inspirativních poučení a rad nás vede k překonání omezujících názorů a obav, které nám brání následovat své sny, objevit a spoluvytvářet svůj osud a v konečném důsledku získat osobní svobodu, trvalý vnitřní mír a štěstí, na které máme všichni přirozené právo.
Tato cesta - Juliánova cesta - odráží věčnou, archetypální cestu vůdce či hrdiny a lze ji v rozličných podobách nalézt v mnoha starodávných textech jak východní tak západní literatury.

Robin S. Sharma patří mezi nejznámější a nejrespektovanější odborníky v oblasti osobnostního rozvoje a růstu.
Je autorem bestsellerů Leadership Wisdom, Family Wisdom, The Saint, the Surfer and the CEO a Who Will Cry When You Die.
Jeho kniha Mnich, který prodal své ferrari byla přeložena do čtyřiačtyřiceti jazyků.