Katalog prací ve veřejných službách a správě; Katalog správních činností – 2019

467 Kč
Katalog prací ve veřejných službách a správě; Katalog správních činností
Autor: 
Tomší Ivan
Podnázev: 
zařazování zaměstnanců a státních zaměstnanců do platových tříd 2019
ISBN: 
978-80-7554-200-7
EAN: 
9788075542007
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 519 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
ANAG
Vydání: 
4.
Rok vydání: 
2019
Počet stran: 
680

Poskytování veřejných služeb a výkon státní správy a samosprávy se neustále vyvíjí. Podle nových a měnících se působností, organizačních podmínek, pokroku v informačních a komunikačních technologiích a také podle rozvoje technických podmínek a vývoje v dalších oblastech se mění a rozvíjí náročnost, obsah a způsob výkonu prací a činností, které jsou pro správné fungování této sféry nezbytné.
Přehledné zvýraznění změn

Nové práce a činnosti, nové podmínky pro jejich výkon i jiné změny bezprostředně ovlivňují jejich složitost, odpovědnost a namáhavost, a tím i jejich zařazení do platových tříd. V publikaci se proto kromě původního znění odráží také změny, ke kterým došlo podle novel nařízení vlády o katalogu prací ve veřejných službách a správě a nařízení vlády o katalogu správních činností ve výkonu prací a správních činností od předchozího vydání publikace.
Aktuální znění katalogu prací pro rok 2019

Po dosti dlouhé době se tak v rukou zaměstnavatelů ve veřejných službách a správě a služebních úřadů ocitá publikace s ustanoveními upravujícími poskytování platu podle stavu platného k 1. lednu 2019, se zařazením všech prací a správních činností vykonávaných zaměstnanci a státními zaměstnanci do platových tříd, a poskytující další praktickou pomoc a orientaci formou komentářů k problematickým postupům při zařazování zaměstnanců nebo služebních míst do platových tříd.