Malý kutil - Polytechnika pro předškolní děti

Malý kutil - Polytechnika pro předškolní děti
-10 %
Běžná cena s DPH 320 Kč 288 Kč 262 Kč bez DPH
Skladem 1ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 19. května 2021
Kód0409200PNPavelčík VojtěchZáruka24 měsícůEAN9788090485730
Publikace reaguje na zvyšující se poptávku po návratu manuálních aktivit do života dětí, a to nejen těch školou povinných, ale zejména předškoláků. Právě na ně je tato kniha především zaměřena. Určena je pak hlavně dospělým čtenářům – pedagogům v předškolních zařízeních, lektorům v rodinných a mateřských centrech i rodičům. Všem, kteří mají potřebu vlastním či svěřeným dětem zprostředkovat možnost kontaktu s nářadím, manuální prací, radostí a uspokojením nad výsledkem vlastní duševní i fyzické činnosti.
Kniha je koncipována jako manuál, který poradí, jak kutilské aktivity organizovat, jak je s dětmi komunikovat a kde a jak zajistit potřebné nářadí či materiál. Kromě teoretické části zaměřené na fungování a provozování kutilských aktivit najdete v knize i popis nejzákladnějších druhů nářadí a aktivit s nimi souvisejícími. Nechybí ani řada tipů se stručnými návody na dvacet jednoduchých dětských výrobků. Publikace reflektuje desetileté zkušenosti autora s vedením kutilského kroužku pro děti ve věku od 3 do 6 let.

Na tuto publikaci tematicky navazuje a po obsahové stránce ji doplňuje e-kniha Kutilovy výrobky – polytechnika pro předškolní děti.
Počet Stran144
AutorPavelčík Vojtěch
Rok vydání2021
Popis