Management - učíme se od těch nejlepších

485 Kč
Management - učíme se od těch nejlepších
Autor: 
Arnold Frank
ISBN: 
978-80-7357-732-2
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 564 Kč
Sleva: 
14%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Wolters Kluwer (ASPI)
Rok vydání: 
2012
Počet stran: 
400

Kniha předního německého odborníka v oblasti managementu klade znepokojivé otázky: Jak si má člověk vysvětlit působivé životní úspěchy tak rozdílných osobností, jako jsou Herbert von Karajan a Madonna, Alexander von Humboldt a Barack Obama, Coco Chanel a Warren Buffett? Jak dokázal Warren Buffett shromáždit majetek, o němž si většina z nás může jen nechat zdát? Jak dokázal Bill Gates vybudovat společnost, která se rychle vypracovala do čela miliardového trhu?

Odpověď zní: všichni tito lidé nebyli jen nadanými umělci, vědci, politiky nebo podnikateli − zároveň byli vynikajícími manažery. Dokázali tak ze svého talentu vytěžit víc než ostatní a díky tomu jsou úspěšní.

Frank Arnold popisuje ve své knize přes 60 osobností z nejrůznějších společenských oblastí. Z jejich vědomostí potřebných k dosažení úspěchu mohou profitovat všichni, protože řízení se týká každého z nás: vedoucích pracovníků na všech úrovních, podnikatelů i osob samostatně výdělečně činných, ale také lidí, jimž záleží na jejich vývoji a kariéře.

Ještě žádná kniha o managementu nebyla napsána tak jasnou a zábavnou formou!

Z německého originálu přeložila Alena Nováková.