Poselství od protinožců

Poselství od protinožců
-10 %
Novinka
Běžná cena s DPH 349 Kč 314 Kč 286 Kč bez DPH
Skladem 2ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 26. dubna 2021
Kód0411563PNMorganová MarloZáruka24 měsícůEAN9788072528820
Tento neuvěřitelně dobrodružný příběh a jeden z největších světových bestsellerů nám dává příležitost objevit moudrost starodávné kultury a vyslechnout si její podmanivé poselství.
Román Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene – domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejich putování po Austrálii. Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách. Marlo Morganová dochází k poznání, že způsob života i duchovní svět australských praobyvatel, jakkoli se může na první pohled zdát primitivní, je ve skutečnosti mnohem hlubší a autentičtější než naše moderní civilizace.
Jubilejní vydání s novou grafickou úpravou, kniha také prošla opětovnou redakcí a je doplněna o novou aktualizovanou předmluvu.

„Příběh odvážné ženy, která putovala s australskými domorodci a naučila se úžasným tajemstvím a moudrosti tohoto velmi starobylého kmene. Naučila se věcem, kterým se v naší moderní společnosti potřebujeme naučit všichni: jak znovu navázat kontakt s přírodou, jak důvěřovat naší vnitřní moudrosti a vedení a neztrácet v ně víru.“
Elisabeth Kübler-Rossová
AutorMorganová Marlo
Počet Stran208
Rok vydání2021
Popis