Praktický průvodce účtováním příspěvkových organizací 2018

287 Kč
Praktický průvodce účtováním příspěvkových organizací 2018
Podnázev: 
sbírka souvztažností a praktické souvislé příklady 2018
ISBN: 
978-80-7554-133-8
EAN: 
9788075541338
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 319 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
ANAG
Vydání: 
2.
Rok vydání: 
2018
Počet stran: 
192

Publikace je věnována účetnictví příspěvkových organizací v návaznosti na zákon o účetnictví, vyhlášku č. 410/2009 Sb. a České účetní standardy.
Sbírka souvztažností a účtování souvislých vzorových příkladů

Praktický průvodce účtováním příspěvkových organizací obsahuje sbírku souvztažností, která je členěna podle jednotlivých syntetických a podrozvahových účtů, a dále účtování souvislých vzorových příkladů, které zahrnují např. pořízení, odpisování, vyřazení a prodej dlouhodobého majetku, účtování o zásobách a nedokončené výrobě, závazcích a pohledávkách, včetně časového rozlišení, účtování o nákladech a výnosech.
Tvorba a použití fondů

Mezi příklady nechybí ani specifická oblast příspěvkových organizací, kterou je tvorba a použití fondů. Doplněny jsou odkazy na související právní předpisy, popř. jejich stručný výklad.
Praktický pomocník pro každého

Publikace je praktickou pomůckou pro všechny, kteří se zabývají účetnictvím příspěvkových organizací, tj. účetním, hospodářům, ekonomům a ředitelům příspěvkových organizací, a dále zástupcům zřizovatelů územních samosprávných celků, kteří se podílejí na zajištění vztahů s jimi zřízenými příspěvkovými organizacemi. Pro svou názornost a praktické příklady je vhodná i pro studenty středních a vysokých škol.
Omluva za posun termínu vydání

Omlouváme se za posun termínu vydání této publikace. Vaše dřívější objednávky evidujeme.