Praxe čínské medicíny

2,249 Kč
Praxe čínské medicíny
Podnázev: 
Léčba onemocnění pomocí akupunktury a čínských léčivých směsí
ISBN: 
9788075542465
EAN: 
9788075542465
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 2499 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
ANAG
Rok vydání: 
2020
Počet stran: 
1504

Autor Giovanni Maciocia, akupunkturista, specialista v oboru léčivých bylin a světoznámý odborník na čínskou medicínu, v této knize popisuje léčbu a diagnózu 48 nemocí, zdravotních potíží a poruch.
Léčení široké škály obtíží pomocí tradiční čínské medicíny

Předkládá možnosti aplikace tradiční čínské lékařské teorie na běžné, chronické i akutní stavy, se kterými se mohou lékaři setkat ve své praxi.
Praktiky čínské medicíny komplexně a přehledně

Každá kapitola obsahuje rozbor příčinných faktorů a patologie, diagnostiku podle tradiční čínské medicíny, výběr procedur, akupunktury a léčivých směsí s vysvětlením dalších možností, případně klinické studie, shrnutí západní diagnostiky a diskuzi o prognóze a prevenci. Text publikace přináší množství zkušeností a postřehů samotného autora při praktikování léčby tradiční čínské medicíny v západních souvislostech jako podporu pro všechny lékaře bez ohledu na jejich vlastní zkušenosti.
Vysoce odborné zpracování

České vydání prošlo odbornou korekturou MUDr. Viktora Vojtěcha, který se tradiční čínské medicíně věnuje od roku 1988, pod laskavým dohledem Mgr. Vladimíra Anda. Kniha je dalším z obsáhlých děl vhodných pro studenty, vyučující, lékaře i praktiky čínské medicíny. Navazuje na úspěšné české vydání autorovy knihy Diagnostika v čínské medicíně.