Profesní vzdělávání dospělých

377 Kč
Profesní vzdělávání dospělých
Autor: 
Mužík Jaroslav
ISBN: 
978-80-7357-738-4
Dostupnost: 
vyprodáno
Obvyklá cena: 449 Kč
Sleva: 
16%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Wolters Kluwer (ASPI)
Edice: 
Vzdělávání dospělých
Rok vydání: 
2012
Počet stran: 
264

Publikace Profesní vzdělávání dospělých je vyústěním autorovy mnohaleté odborné práce. Kloubí se v ní erudovaný pohled praktika a akademického pracovníka – vysokoškolského učitele. Monografie mapuje zajímavé a aktuální téma, které je zasazeno do širších filozofických, psychosociálních, ekonomických a edukačních souvislostí. Publikace se tak stává neobyčejným příspěvkem do diskuze o možnostech rozvoje evropského edukačního myšlení.

Kniha přináší v mnoha směrech nový pohled na problematiku systému dalšího profesního vzdělávání, kterou autor zasazuje do evropského a světového kontextu, a na řadě příkladů ukazuje, jak nesnadné je pro jedince i firmy obstát v konkurenci a zajistit si tak očekávaný úspěch a ekonomický profit.

Bohaté životní zkušenosti doc. Mužíka umožnily efektivně propojit autorovy řídicí a lektorské dovednosti s analýzou současné situace v oblasti vzdělávání dospělých. Autor tak čtenářům srozumitelně představuje koncept celoživotního učení a strategie rozvoje lidského potenciálu, možnosti a trendy učení a vzdělávání jedinců i společnosti.