Vedení lidí, týmů a firem

236 Kč
Vedení lidí, týmů a firem
Autor: 
Plamínek Jiří
Podnázev: 
praktický atlas managementu
ISBN: 
978-80-247-3664-8
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 269 Kč
Sleva: 
12%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Grada
Vydání: 
4. zcela přepracované
Rok vydání: 
2011
Počet stran: 
160

Čtvrté vydání velmi úspěšného a dnes již klasického díla v oblasti managementu je zcela přepracovaným vydáním, téměř novou knihou.

Autor, jeden z nejuznávanějších českých odborníků na management a související oblasti, do ní zahrnul zhruba desetileté zkušenosti uplatňování teorie vitality v praxi. Jednotlivým tématům je věnován nový prostor podle důležitosti jejich vlivu na dosahování úspěchu při aplikaci ve firmách a institucích. Autor text dále doplnil novými příklady používání různých manažerských teorií v praxi a více provázal výklad s ostatní literaturou v oboru. Forma atlasu ovšem naznačenou revoluci přežila: na většině dvoustran najdete vpravo obrazovou tabuli a vlevo související výklad. Publikace je vlastně průvodcem po světě podnikání. Snaží se ukázat, že i v oceánu manažerských pouček a teorií je možné se spoléhat na zdravý rozum a dobré pochopení souvislostí.

Směs hutného obsahu, logické návaznosti a bohaté názornosti činí z knihy srozumitelný návod k úspěšnému řízení a podnikání: vše, co si dnes přečtete, můžete již zítra začít používat v praxi.