Vzory korespondence podle daňového řádu

375 Kč
Vzory korespondence podle daňového řádu
Autor: 
Lošťák M.
Autor: 
Prudký Pavel
ISBN: 
2524
EAN: 
9788072636808
Dostupnost: 
SKLADEM
Obvyklá cena: 469 Kč
Sleva: 
20%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
ANAG
Vydání: 
1.
Rok vydání: 
2011
Počet stran: 
336
Související informace: 

Zákon o správě daní a poplatků je od 1. 1. 2011 nahrazen zcela novým daňovým řádem, zákonem č. 280/2009 Sb., který není jen kosmetickým přepracováním zrušeného zákona, ale zcela novou normou se změněnými zásadami pro daňové řízení a některými dosud nedefinovanými pojmy.

Důkladná znalost zákona může daňovým subjektům v daňovém řízení výrazně pomoci; publikace Vzory korespondence podle daňového řádu + CD je praktickým průvodcem při korespondenci daňového subjektu (fyzické osoby i obchodní společnosti) se správcem daně v jakékoliv situaci, která v jejich vzájemném vztahu může nastat.

Zpracování knihy vychází z požadavků samotných uživatelů

Nový obsah publikace Vzory korespondence podle daňového řádu + CD je uveden ve vyzkoušené struktuře vyhovující jejím uživatelům.
Výklad jednotlivých ustanovení zákona se zdůrazněním odlišností od předchozích principů daňového řízení je doplněn několika tematickými okruhy podání podle jejich postavení v daňovém systému s desítkami vzorů podání pro nejrůznější situace, které mohou v daňovém řízení nastat s odkazem na příslušná ustanovení zákona a další informace využitelné jakýmkoliv daňovým subjektem.
Součástí publikace je CD se vzory korespondence, které lze využít při zpracování jakéhokoliv konkrétního podání.