Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech

778 Kč
Vzory podání a rozhodnutí v trestních věcech
ISBN: 
978-80-7201-829-1
Dostupnost: 
vyprodáno
Obvyklá cena: 895 Kč
Sleva: 
13%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Linde
Vydání: 
3. aktualizované
Edice: 
Praktické právnické příručky
Rok vydání: 
2011
Počet stran: 
768
Formát: 
A5

Potřebujete podat trestní oznámení? Chcete poskytnout záruku za obviněného? Jak uplatnit nárok na bezplatnou obhajobu? Požadujete přibrání tlumočníka, znalce? Žádáte o nahlédnutí do trestního spisu? Potřebujete zajistit určité důkazní prostředky? Chcete spojit věci ke společnému řízení? Jak podat návrh na nahrazení vazby peněžitou zárukou? Jak má vypadá příkaz k zatčení, k vzetí do vazby, k provedení osobní prohlídky?

To vše, a ještě daleko více o konkrétních úkonech, podáních a rozhodnutích a usneseních soudů a státních zástupců v trestním řízení, najde odborná i laická veřejnost v předkládané knize.

Kniha obsahuje celkem 339 vzorů podání a rozhodnutí v trestních věcech a byla připravena kolektivem spoluautorů z Nejvyššího soudu ČR na základě jejich zkušeností z výkonu jejich soudní praxe. Za každým vzorem je poznámka, ve které najdete vysvětlující souvislosti daného vzoru podání nebo rozhodnutí s konkrétními ustanoveními v právním řádu, především v trestním řádu a také bližší podrobnosti o praktickém použití konkrétního vzoru.