Zákon o veřejných zakázkách s komentářem a judikaturou

1,431 Kč
Zákon o veřejných zakázkách  s komentářem a judikaturou
Autor: 
Krč Robert
ISBN: 
978-80-7201-888-8
Dostupnost: 
vyprodáno
Obvyklá cena: 1590 Kč
Sleva: 
10%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Linde
Vydání: 
1.
Edice: 
Zákony - komentáře
Rok vydání: 
2013
Počet stran: 
1272
Formát: 
A5
Poznámka: 

STAV PUBLIKACE: nepatrně otlačený (3mm) ohnutý pravý horní roh obálky

V publikaci najde čtenář obsáhlý komentář ke znění zákona o veřejných zakázkách po tzv. transparentní novele spolu se značným množstvím judikatury. Tzv. transparentní novela zákona o veřejných zakázkách provedená zákonem č. 55/2012 Sb. (s účinností od 1. dubna 2012) přinesla vzhledem ke své velikosti mnoho interpretačních nejasností. Komentář se snaží uživatelům zákona pomoci nalézt řešení při jeho praktické interpretaci a upozornit na jeho sporné body.
Součástí komentáře je přes 500 anotací judikatury (Nejvyšší správní soud, Krajský soud v Brně, Soudní dvůr EU) i rozhodovací praxe Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Cílem autora je vysvětlit praktickou aplikaci jednotlivých ustanovení zákona právě na základě rozhodovaných případů v minulosti.
Kniha navazuje na úspěšný titul Zákon o veřejných zakázkách a koncesní zákon s komentářem, 2. vydání (JUDr. Krč a kol.) z roku 2008. Nakladatelství Linde ji uvádí na trh jako 1. vydání s ohledem na skutečnost, že došlo k vyčlenění koncesního zákona z publikace (komentář ke koncesnímu zákonu bude vydán samostatně ve 4. čtvrtletí tohoto roku) i vzhledem ke změnám ve složení autorského kolektivu.