Zdravotnická dokumentace v praxi praktického lékaře

Zdravotnická dokumentace v praxi praktického lékaře
-10 %
Běžná cena s DPH 259 Kč 233 Kč 212 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0282802PNDolanský HynekZáruka24 měsícůEAN9788074963759

Zdravotnická dokumentace je významnou součástí medicínské praxe praktického lékaře. Vedení záznamů je součástí poskytované preventivní, diagnostické a léčebné péče, přičemž také úzce souvisí s problémy lékařské etiky. Z forenzního hlediska představuje zdravotnická dokumentace podklady k odbornému posuzování péče poskytnuté pojištěncům zdravotních pojišťoven lege artis. Pro plátce zdravotních služeb, v souvislostech s prováděnou odbornou kontrolou revizními lékaři zdravotních pojišťoven, představuje zdravotnická dokumentace podklady jak k posuzování oprávněnosti výše finančních úhrad ze strany poskytovatelů zdravotních služeb hrazených z prostředků veřejného zdravotního pojištění, tak podklady ke sledování poskytnuté kvality.

  • Zpracoval revizní lékař,
  • komplexní přehled k nakládání se zdravotnickou dokumentací v jednotlivých případech podle aktuálně platné legislativy,
  • doporučení do praxe praktických lékařů,
  • komentáře k vykazování zdravotních výkonů,
  • komentáře k vyplňování nejčastěji používaných tiskopisů,
  • náhledy nejčastěji používaných tiskopisů v přílohách publikace.

Cílem publikace zpracované pohledem revizního lékaře je upozornit na souvislosti s aktuální legislativou, s pravidly a platnými předpisy a poukázat také na některé „nešvary“, jež ve svém konečném důsledku mohou negativně ovlivňovat pohled na úroveň kvality poskytované preventivní a zdravotní péče.

AutorDolanský Hynek
Počet Stran144
Rok vydání2018
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies