Zlatá kniha komunikace

431 Kč
Zlatá kniha komunikace
Autor: 
Gruber David
ISBN: 
978-80-85624-32-8
Dostupnost: 
7 dní
Obvyklá cena: 508 Kč
Sleva: 
15%
Sazba DPH: 
10%
Nakladatel: 
Gruber TDP
Vydání: 
5.
Rok vydání: 
2012
Počet stran: 
280

Z anotace nakladatele
...

Stále platí, že ve Zlaté knize komunikace najde čtenář přehledně a systematicky pod jednou obálkou vše relevantní, co bývá předmětem stovek a stovek různých kurzů soft skills, kterými dnešní vzdělávací nabídka překypuje.

Kdybyste stáli v odborném knihkupectví před širokými a vysokými policemi s manažerskou literaturou, kdyby vám nějaký kouzelný dědeček dal deset let času, kdybyste si všechny ty knihy koupili a prostudovali, kdybyste pak to sestudované oprostili od balastu a setřídili - máte zhruba jádro Zlaté knihy komunikace.

Aby však nedošlo k omylu: Zlatá kniha komunikace, i když stojí na ramenou mnoha předchůdců (které poctivě uvádí v seznamu literatury) , se rozhodně nedá nazvat kompilátem. Už její styl je netypicky jedinečný - strhující, čtivý, připomínající poutavou beletrii.

Světovým unikátem pak je kapitola této knihy pojednávající o psychovzorcích (r). Gruberovy psychovzorce způsobily před časem zděšení u některých českých zástupců špičkových zahraničních edukátorů, zahraničních hrdých guru managementu - protože pomocí psychovzorců si může čtenář za pár desítek minut osvojit to, na co nestačí ani mnoho dní četby nebo výuky oněch zahraničních guru. Psychovzorce (r) jsou jednou z mála oblastí aplikované vědy, kde jsme předběhli zbytek světa o celou generaci.

Zlatá kniha komunikace je prostě klenotem knihovny každého duševně pracujícího člověka. Kniha, bez níž se prostě nehnete.